שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 

 

 אריזה

שירותי אריזה הם שירותים חיוניים ובלתי נפרדים מיום המעבר. אריזת תכולת הדירה מתבצעת בקפידה, תוך שמירה על חפצים יקרי ערך שיוצאים להובלה. שירותי אריזה מקצועיים מבטיחים לכם שכל תכולת הבית תגיע בשלמותה לדירה החדשה, ללא כל פגע. 

בזמן שחברות הובלות רבות מציעות שירותים איכותיים לאריזת התכולה, ישנם המעדיפים לא לרכוש שירותים אלו, ולארוז את התכולה באופן עצמאי. רבים מאיתנו מחזיקים בגישה מוטעית כי שירותי אריזה הם עוד דרך של חברת ההובלות לגבות עוד כסף מהלקוח. לכן חלקנו מנסים לארוז באמצעות ארגזים הנמצאים בביתם, או ארזים שנקנו במיוחד עבור יום המעבר. במקרה הטוב, הארגזים שנקנו לא מספיקים לכל התכולה, ובמקרה הגרוע – הארגזים נקרעים או מתבלים ביום המעבר. מלבד תקלות שעלולות להתרחש ביום המעבר, אריזת התכולה גוזלת מכם זמן רב ויקר בו תוכלו לבצע סידורים אחרונים לפני המעבר. אל תבזבזו זמן וכסף יקר – תנו למקצוענים של א א מובילים לארוז את תכולת הבית ולחסוך מכם את כאב הראש! 

צוות א א מובילים מבצע שירותי אריזה באמצעות חומרי אריזה איכותיים ועמידים:

•  אריזה ייחודית עבור חפצים שבירים
•  אריזת חפצים יקרי ערך והובלתם בבטחה עד לדירה החדשה
•  מתן פתרונות אריזה לכל סוגי התכולה
•  צוות אורזים מקצועי ומהיר
•  מחירים אטרקטיביים 

בזכות שירותי אריזה והובלה של א א הובלות – יום המעבר הוא יום שקט ובטוח, תנו לנו לארוז ולהעביר את תכולת הבית במקצועיות ובבטחה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.