שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 
 

הובלות בבת ים

כידוע, חברת הובלות בבת ים אינה ניחנת רק ביכולת לשנע לכם ציוד ממקום למקום אלא בכל נדבכי ביצוע ההובלה. הובלה, כידוע, מתחילה מפינוי, ממשיכה בהעמסת התכולות שלכם ומסתיימת בהגעה ליעד, אך חשוב להסתכל על הדברים בצורה מנהלתית, ברזולוציות גדולות יותר כדי לדעת לזהות מראש מהי חברת הובלות איכותית אשר תענוג יהיה לכם לעבוד מולה, ולה יהיה הכבוד לשרת אתכם.

פינוי הדירה - מדוע זה השלב החשוב בהובלה?

משום שחברות הובלות בבת ים שאינן מקצועיות מסתבכות בעת ביצוע שלב זה, עלולות לגרוע לכם זמן יקר, ולעתים אינן מתואמות בין הצוותים, מה שיוצר עיכוב מעצם הפינוי, עוד בטרם הועלה החפץ הראשון שלכם למשאית. לכן, חברת הובלות בבית ים שהיא חברת איכות היא קודם כל חברת פינוי ראשונה במעלה, אשר תדע למיין תכולות, לפרק אותן, לארוז במארזים ייעודיים להובלה, ולשנע את התכולה ללא כל קושי לרכב ההובלות.

העמסת הציוד - קווים לדמותה

ההעמסה אינה תתבצע באופן שרירותי, שכן נסיעה עם תכולה שלא הועמסה כמו שצריך עלולה לגרום לשברים וסדקים בתכולה וזו כבר הובלה לא מקצועית. על כן, יש לוודא שהתכולה יושבת במשאית באופן קבוע, צמוד לקירות וליתר הדפנות של תא המטען, ללא חשש משבר או שריטה, ותוך משנה זהירות כאשר מדובר בתכולות שבירות אותן יש לאבטח בצורה הטובה ביותר.


ניקיון אתר ההובלה - חשוב מאד!

רוב ההובלות בישראל מתרחשות עקב העובדה שמזמין ההובלה הוא שוכר נכס המסיים חוזה. בים אם מדובר במשרד בחולון, תל אביב, ובת ים – באזורי התעשייה, ובין אם מדובר בדירה השכורה שלכם, אתם מפנים רכוש שמעולם לא היה שלכם ובקרוב גם לא יהיה בחזקתכם, בעל הבית או הדייר החדש עלולים עוד לדרוש מכם הסברים על שחברת ההובלה שלכם השאירה לכלוך ושיירי נייר ומסקנטייפ ברחבי האתר. מומלץ לא להגיע למצב הזה, ולסכם עם נציגי החברה שיתבצע ניקיון מהאתר. במדיניות רוב חברות ההובלה – לבצע ניקיון זה גם בלי שתבקשו אך חובה לברר זאת מולן כדי לחסוך לעצמכם אי נעימות מיותרת.


שירות בנקודת היעד

כשמגיעים לנקודת היעד, חשוב לוודא שנציגי החברה מסייעים לכם לפרוק, להרכיב ציוד אשר פורק וזקוק להרכבה, ולהכין את הציוד לאחסון קבוע במקום החדש. יצאתם מסופקים מהשירות? נהוג לספק את המובילים שלכם בטיפ נדיב.

 
 
     שירותי הובלות בבת ים