שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 

 

 הובלות בצפון

אם החלטתם שהגיע הזמן לעבור דירה אז מגיע לכם מזל טוב, רבים מגיעים מהמרכז לאזור הצפון בגלל גורמים שונים כמו יוקר המחיה שהוא זול יותר. יש הרבה הגרים בערים מרכזיות בצפון ומעוניינים לעבור לאזורים מרוחקים יותר בצפון הארץ. צפון הארץ, הינו אזור בעל מאפיינים שונים. חלק מהבתים, צמוד למישור החוף הצפוני ועד לאזורים שהם הרריים יותר. הבעיה העיקרית כאשר אנשים בצפון עוברים דירה, היא ימי החורף. על מנת להגן על התכולה שלכם, כדאי להזמין הובלות בצפון בתקופת האביב או הקיץ, כאשר מזג האוויר יהיה נאה יותר ולא תהיה סכנה לציוד שלכם. חשוב כי תזמינו הובלות בצפון מראש וכן, חשוב כי נציג מטעם החברה, יגיע בכדי לאמוד את כמות התכולה והמחיר שיידרש עבור הובלות בצפון.

כיצד מוצאים חברת הובלות אמינה בצפון?
ניתן למצוא חברת הובלות בצפון שתהיה אמינה באמצעות שתי דרכים, האחת היא לקבל המלצות מאנשים שכבר הזמינו והיו מרוצים, כמו חברים או מכרים, או באמצעות בירור באמצעות האינטרנט על חברות הובלות בצפון כמו כמה זמן היא כבר קיימת בשוק ובאמצעות הפורומים באינטרנט של אנשים מאזור הצפון שימליצו לכם על חברת הובלות באזור זה. חשוב כי תחתמו חוזה עם חברת ההובלות כך שהכל יהיה לכם ברור וגם לחברת ההובלות שתעמוד בהתחייבויותיה, כמו העברת הציוד בלא שייגרם לו נזק, ביטוח התכולה באמצעות חברת ההובלות, עמידה בסכום של ההובלה כפי שנקבעה מראש.

מה עושים ביום ההובלה?
כאשר אתם מבצעים הובלות בצפון, או בכל מקום אחר בארץ, חשוב כי תיקחו יום חופש ממקום העבודה. יש לארגן מראש בקרטונים את הציוד שאתם מעוניינים להעביר ושעל הקרטונים יהיה כתוב את התכולה. יש להכין שתייה עבורכם ועבור צוות ההובלה שעובד קשה על מנת להעביר לכם את התכולה לביתכם החדש. את דברי הערך שלכם, כדאי כי תיקחו בעצמכם על מנת שלא יאבדו ביום ההובלה ורצוי כי תשמרו אותם אצלכם. יש לבדוק היטב את הבית לאחר ההובלה במידה ולא שכחתם משהו. הכינו לעצמכם תיק קטן עם כלי רחצה ובגדים להחלפה, היות וייקח לכם עד יומיים לפחות עד שתארגנו את הבית החדש שלכם.