שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 
 

הובלות דירות בבטחה

ידוע כי השאיפה של כל דייר היא הובלת דירות בבטחה, אבל רצון לחוד וידע נדרש – לחוד. כאן נלמד כיצד לבדוק חברות הובלות ולדעת האם הן צפויות או לא צפויות להוביל עבורכם דירות בבטחה. כידוע, חברות הובלות רבות אוהבות לשווק את עצמן על ידי תיעוד ההובלה, וביוטיוב בלבד ישנם מאות סרטונים של מובילים שונים ברחבי הארץ. מה הסרטונים מרמזים וכיצד יש לבדוק אותם לפני ששוכרים את שירותיה של אותה חברה?

האופן בו המובילים נגשו לדירה

אם המובילים הגיעו לדירה בלי ארגזים סימן שהם הורו לדייר לפנות לארגזים לבד, או לשכור חברת פינוי דירה שתעשה זאת עבורו. חברה שהמובילים שלה מגיעים עם ארגזים היא חברה שמבצעת גם פינוי וגם הובלה ועל כן חוסכת לכם השכרת 2 קבלנים לחוד.

האופן בו המובילים טיפלו בציוד

כשאתם רואים מוביל לוקח ארון ומאחסן אותו בלי הגנה, בלי ספוגים ואפילו בלי ניילון נצמד על הדלתות (או שאתם רואים אותו עושה אותו דבר עם סט של מגירות) תדעו שהעבודה הזו לא טובה, והבעלים של הציוד כנראה יזכה לקבל אותו שרוט או שבור ביעד. ארונות ומגירות חובה לעטוף בניילון נצמד לפחות, ואם צריך – אז גם לעטוף בספוגים, על מנת שאם תהיה בלימת פתאום או סיבוב חד, הדלת של הארון לא תשמש כחרב פיפיות שעלולה להנחית מכה על ציוד שביר, או גרוע מכך, לקבל מכה מהקיר המתכתי של המשאית ולהתקלף או אפילו להישבר.

האופן בו המובילים שמרו על הניקיון בהובלה

ראיתי מובילים מוציאים חבילה של סדינים או מגבות בלי לעטוף אותם בניילון? בחוץ יורד גשם? זה לא מצביע על עודף מקצועיות, וכמובן ייאלץ את בעל ההובלה, כלומר הדייר הסופי שהזמין אותה – לכבס עם הגעתו ליעד. ראיתם מובילים שלא מנקים אחריהם כשהם עוזבים עם הלקוח את הבית הקודם? הדייר צפוי לתלונות מצד בעל הבית הקודם בחסות חברה ההובלה. מאד לא מומלץ לעבוד עם חברות שלא שומרות על כללי הניקיון.

מהן המסקנות שבניתוח בחירת חברת הובלה?

1. הובלה איננה מהווה שירות שהוא שגר ושכח, אלא כזה המצריך מחשבה ודקדקנות.

2. השירות מצריך גם התחשבות בזולת: בסוג הציוד המועבר ובשמירה על השטח של המוצא – נקי.

3. השירות יכול להיות מוגדר "מקצועי" תחת אמות מידה ויזואליות מאד ספציפיות שנלמדו כאן.

 
 
     שירותי הובלות בנהריה