שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 
 

הובלות קטנות לסטודנטים

אם גם אתם מגיעים לשלב בו עליכם לעבור דירה, ואתם מחפשים אחר חברת הובלות, חשוב להבין מהם ההבדלים בין מה שנראה חשוב לבין מה שבאמת חשוב כשבוחרים עם מי לעבוד. חברות הובלות יכולות לבצע עבודות בכל מיני רמות, וסביר כי אינכם מבקשים להתפשר עם פחות מהטובה ביותר, כזו שתדאג לכל הציוד שלכם ותשים אותו ביעד בבטחה. מאידך, אתם ודאי תבקשו לחסוך בזמן ככל הניתן, שכן איזה דייר מעוניין להישאר במשטר של הובלה לזמן ארוך? לכן, כבר בפסקה זו הקנינו לכם את שני הפרמטרים החשובים ביותר כשבוחרים חברת הובלות: החברה צריכה להיות מקצועית ולא מתרשלת, וגם חברה יעילה שיודעת לעבוד מהר ולא לגרוע זמן מיותר ללקוח שלה.

חברת הובלה המתמחה בכל סוגי הבתים - מצמודי קרקע ועד דירות בניין

עם החברה הזו אתם ודאי תבקשו לעבוד. בה, מתמחים בכל סוגי הבתים, ועל כן הורדת הציוד גם בתנאים בעייתיים של ממש, בהם אין חנייה באזור הבניין, והבניין ללא מעלית, מתאפשרת ביעילות ובקלות יחסית. חברה שכזו תוכל להגיע ליעדה ללא קושי ולבצע את הפינוי והעברת התכולות לרכב ההובלות. חברת הובלה המתמחה בסוגים רבים של בתים תחסוך לכם זמן ותייעל את שירות ההובלה. חשוב לציין כי בקומה גבוהה – יתומחר השירות גבוה יותר מאשר בקומה נמוכה ולכן אם יש באפשרותכם להזמין שירות מקדים כמו פינוי דירה להורדת התכולה למטה (למשל למחסן הבניין) זה יכול לחסוך לכם סכום נכבד של הובלה מקומה גבוהה.

חברת ההובלות יודעת להתמודד עם כל סוגי הציוד

החברה צריכה לדעת להשתמש בכל עזרי ההובלה העומדים לרשותה: ניילונים נצמדים לעטיפת מגירות וארונות שלא ייפתחו ויישברו במשאית, עבודה עם גומיות ודבקים לסגירת ארגזים, ועוד שלל של רכיבים השומרים לכם על התכולה. חברת ההובלות תדע להשתמש גם בעזרים ששומרים לכם על התכולה נקייה. למשל, בהובלת ארגז בו יש מצעים ובדים שחשוב שיישמרו נקיים היא תדאג לעטוף אותו בצלופן או ניילון על מנת למנוע זליגת לכלוך לתוך אותו ארגז.

החברה תמיד תשאיר אחרי נקי ומסודר באתר המוצא

אנו לא מעוניינים שבעל הבית הקודם יבוא אליכם בתלונות ובטענות שהשארתם בית מלוכלך בשל עבודה מרושלת של המובילים. לכן, מובילים בחברת איכות גם ינקו שיירים של דבקים, סרטי הדבקה, ניילונים נצמדים, ארגזים וכד', וידאגו להשליך את האשפה לפח האשפה בטרם עזיבתכם את אתר המוצא.

 
 
     שירותי הובלות בנהריה