שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 
      

 

המדריך להובלה למשרד

זקוקים להובלת המשרד שלכם אך נוכחתם לדעת שהוא גדול משחשבתם ? אם גם אתם חושבים לנסות לפתור את בעיית ההובלה באמצעות שכירת רכבים בעלי קיבולת בינונית, דעו שמהלך זה הנו טעות. הובלות למשרדים הוא נושא מקצועי אשר נועד לביצוע על ידי בעלי מקצוע מנוסים בהובלת סוגים רבים של משרדים. בשונה מההובלה הביתית, מדובר בהובלת שולחנות מזכירה גדולים, ארונות לוגיסטיקה, חדרי קיוביק שלמים על יושביהם, וציוד טכני כבד כמו מחשבים ומכונות הדפסה וצילום. להובלה כזו תזדקקו לצוותים מיומנים המתמחים בשינוע ציוד מסוג כזה, אשר יספקו לכם את מיטב הכלים לביצוע הובלה מהירה ובטוחה. להלן מספר טיפים לביצוע הובלות למשרדים נכוחה:

בחרו חברה בעלת אוריינטציה להובלות משרדים

חברת הובלה בעלת רקע בפינוי משרדים והובלתם היא הכתובת עבורכם. זוהי דיסיפלינה בפני עצמה, ולכן ישנה הסכמה מקצועית לא כתובה בין חברות ההובלה שחברה הרושמת ברזומה שלה שהיא מובילה משרדים היא חברה בעלת ניסיון בתחום ויכולה במקרה הצורך לפרק ציוד מכני, לעקור ריהוט משרדי שלם מכל סוג ובכל גודל, ולהעביר הכל לכתובת החדשה מבלי לפספס ולו את הפריט הקטן ביותר. חשוב, כמובן, לבדוק זאת בפורומים באינטרנט העוסקים בהובלות משרדים, על מנת שתהיו בטוחים שאתם עובדים עם חברה בעלת שם בתחומה.

חברת הובלות משרדים

התעורר אצלכם חשד שהחברה לא מנוסה ? בחנו את הנציגים

שאלו את הנציגים כיצד אורזים מכונות סריקה, צילום והדפסה המבוססות על זכוכית וקרני לייזר, שאלו אותם כיצד מעבירים מכשיר גדול להדפסה בלייזר, וכיצד צריך לטפל בכלי הזכוכית השבירים. במידה שקיבלת תשובה מתחמקת המבקשת ממך לחכות למועד ההובלה ולהיווכך, מוטב שתחפש חברה אחרת, על מנת שתהיה בטוח שאתה בידיים טובות ושהציוד שלך יגיע בטוח ושלם למשרד החדש.

הובלות וטיפים

בנוסף לתשלום שהוסכם עם מנכ"ל החברה, או עם בא כוחו, ישנו מנהג לא כתוב אשר במסגרתו נהוג לשלם לצוות המובילים עצמם תשלום המוגדר כטיפ. אנו ממליצים לכם לשלם סכום זה ובייחוד אם מדובר בחברה איתה הצלחתם לסגור מחיר זול עבור הובלות משרדים: שילומי הטיפ לנציגי חברה זו יטפחו את הקשר בינכם לבינה, יראו לחברה שגם אתם עושים למענה ובכך תיכנסו לרשימת הלקוחות הקבועים שלה,  מה שמצביע על כך שלהובלת המשרד הבא יהיה מחיר נוח בהרבה מזה הנוכחי. 

 
 
     מובילים משרד