שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 

 

המדריך להובלת דירת סטודנטים

סטודנט עובר ללמוד בירושלים? עוזב את אזור המרכז? עובר לתל אביב מהצפון או הדרום? שירותי הובלות קטנות לסטודנטים מוצעים לכם במחירי סטודנט נוחים ומשתלמים לכל כיס! אם גם אתם סטודנטים הזקוקים להובלות – השגת מחיר לא יקר מעולם לא הייתה יותר קלה. מעוניינים לדעת מה כולל השירות ? במאמר שלפניכם מופיע הפירוט המלא:

איסוף הציוד מהבית


נציגי החברה יגיעו לכתובת ההובלה ויעמיסו את הציוד שלכם במהרה לתוך משאית ההובלה. הציוד ייאסף ביסודיות, בסדר ובתחכום, תוך שהחלקים השבירים ייאטמו עם ניילון פצפצים אשר נועד להגן מפני השברים עצמם. במידה שארזתם את הציוד בארגזים ואתם ממתינים לחברה, חשוב לרשום על הקרטונים עם ציודים כמו טלוויזיות, שולחנות זכוכית קטנים ועוד את המילה FRAGILE על מנת שצוות ההובלה יידע שמדובר באריזה שבירה.
 

הובלת דירת סטודנטים

תחילת הובלת הציוד 

בשלב זה משאית ההובלות תיסע אחר הרכב שלך לכתובת החדשה שלך בתור סטודנט. הציוד ייפרק ויועלה לדירה עצמה אם מדובר בחלקים כבדים. חשוב להבין שלו הייתם גרים בקומה החמישית של הבניין ולא בשלישית או בשנייה – המחיר היה יותר יקר: מיקום דירה בבניין הוא חלק חשוב בכל נושא קביעת המחיר. 

סיוע קל בפריקת הציוד 

חברת ההובלות תסייע קלות בפריקת הציוד ותתמקד בעיקר בשולחנות וחפצים דומים אחרים. במידהשבאמתחת החברה ציוד מורכב כמו מחשבים – היא תשאיר את הרכבתם לבעליהם על מנת לחסוך בקונפליקטים מיותרים עם חברת ההובלות. 

וידוא שלא נשכח דבר בנכס הקודם 

בחברה המבצעת הובלות לסטודנטים ייבדק הבית ממנו יצאו המיטלטלין על מנת לוודא שלא נשכח דבר. במידה שנמצא פריט השייך לחברה שהזמינה את ההובלות, תספק חברת ההובלות את הפריט בהקדם האפשרי. 

תשלומי טיפ 

מדובר בתשלומים המשולמים בנוסף למחיר הנקוב. תשלומים אלו נהנוגים להיות משולמים לאחר גמר ההובלה ונחיתת הפריטים בלוקיישן החדש. ניתן לשים לב שישנו רף קבוע פחות או יותר של טיפים אשר ניתן לחברות הובלות קטנות לסטודנטים אך המעיוניינים לשלם יותר יזכו להטבות מרחיקות לכת מחברת ההובלות. לעצות ובירורים נוספים על הובלות לסטודנטים ניתן לגלוש לאתר של הובלות קטנות לסטודנטים, להתקשר ולקבוע מועד הובלות בצורה יעילה תוך ציון מיקום דירת הסטודנט ביחס לבניין ולרשות המקומית בה נמצאת הדירה. 

 
 
     טיפים להובלת דירת סטודנטים