שם:
טל':
אימייל:
 
 

3 טיפים ליום הובלה מוצלח

להלן הטיפים המנצחים שיוכלו לסדר לכם הובלה כדאית, בטוחה, מוצלחת ואשר תעבור בשלום בסיכוי לא נמוך בכלל. הטיפים יאפיינו את עמידותה של ההובלה, בטיחותה, ואת אופן היציאה לדרך מנקודת המוצא לנקודת היעד. אנו מבטיחים כי מי שינקוט בשלושת הטיפים הללו – יוכל להגביר מאד את סיכוייו להוביל ללא תקלות וללא נזקים כאלו ואחרים.

וידוא עמידות ההובלה

ודאו כי העובדים משתמשים בבאנדים, גומיות עבות, וסרטוני הדבקה בייחוד כאשר הם משנעים דומם בעל יכולת להיפתח מכנית: פסנתר, ארון, שדרת מגירות, שידה שהייתה ליד המיטה, וכד'. גם עבור מקררים ומקפיאים העצה הזו כמובן נכונה. להתקן שלכם יש דלת? לא חשוב אם יש או אין מגנט עליו, קופו חייב להיעטף באמצעים בולמי-פתיחה ובולמי-זעזועים. ודאו כי בחומרים השבירים מסמנת החברה בביטוי FRAGILE את האריזות, ואורזת אותם עם ניילון נגד זעזועים (ניילון המכונה גם "אריזת פצפצים").

וידוא בטיחות ההובלה

ודאו כי העובדים הם עובדים מוסמכים בענף ההובלות, ויש להם רישיון להפעיל מוצרים מיוחדים המצריכים רישיון כמו בימת הרמה ומנוף, במידה וזו טכניקת ההובלה בה הם החליטו לדגול. ודאו גם כי לעובדים יש אישור עבודה בגובה אם הם משתמשים באמצעים אלקטרוניים אלו. סבלים רגילים, שאינם משתמשים במנוף ובימת הרמה לא צריכים אישורים אלו, אך הם כן נדרשים להיות מבוטחים. יצוין כי האחריות לוודא זאת אינה רק של המעסיק שלהם, אלא גם שלכם. על פי דיני משרד הכלכלה, בעל בית שעובד אצלו ספק שאינו מבוטח ולא מורשה – עלול להיענש על העסקת אותו עובד גם אם לא ידע על הדבר בעצמו.

כשיוצאים ליעד - יוצאים רק במסגרת כללי בטיחות ונימוסים במהלך הובלות

* יש להורות לעובדים המובילים לנקות פסולת הובלות שהשליכו על הארץ באתר המוצא.

* יש לבחור בדרך הקצרה ביותר, אך גם הראלית ביותר. אם בדרך הקצרה ביותר יש גשרים איריים ומנהרות עם תקרה נמוכה, שקלו שוב את בחירתה.

* יש לוודא שהמובילים מאחוריכם באתר היעד. הגעתם לפניהם ליעד? התקשרו וודאו כי הם בדרך. במידה והתרצתם מהשירות, תנו טיפ לעובדים המובילים.

להזמנת הובלות, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם להוביל בבטחה את כל סוגי התכולה!

 
 
     שירותי הובלות בנהריה