שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 

 

טיפים לבחירת חברת הובלות

בחירת חברת הובלות היא אחת הפעולות החשובות שתעשו בביתכם כאשר אתם בשכירות. גם כאשר הדירה בבעלותכם, אתם תידרשו לא פעם לעבור ממנה בשל מכלול סיבות: מציאת דירה אטרקטיבית יותר, מעבר זמני בשל שיפוץ, ועוד. חברת הובלות חשובה מאד לבחירה נכונה מבחינה מקצועית, והסתכלות על המחיר הנמוך בלבד היא פשוט מגמה לא נכונה של בחירה, אשר לעתים עלולה להציב אתכם במצבים לא נעימים. לדוגמה: החזרתם את המפתחות לבעל הבית, והוא גילה שהחברה השאירה שיירי לכלוך? בעל הבית לא יודע מי זו החברה. הוא יפנה אליכם. כך תבחרו באופן מושכל את חברת ההובלות שלכם.

טיפים לבחירת מובילים מקצועיים

הכרת האמצעים הטכנולוגיים של החברה

הדחיפות בה אזרחים מובילים את דירותיהם מצריכה את חברות ההובלות להשתדרג ולהשתפר, ואחד הסממנים המובהקים לכך הוא שילוב טכנולוגיה עילית בהובלות שלכם: עובדים עם סרבלים העוסקים בסבלות אינם עובדים עוד לבדם אלא נעזרים במנופים ומלגזות להגברת יעילות השירות והפיכתו לאטרקטיבי בהרבה. ככל שהחברה יותר מאובזרת טכנולוגית – תדעו שהיא תבצע את משימותיה במהירות רבה יותר ותסיים את הפרויקט שלכם ביעילות ביחס למתחרים.

תודעת השירות בחברה

חשוב לבחור בחברה שתודעת השירות בה ברמה גבוהה, שהלקוח אינו נחשב כבורג במערכת אלא כמושא השירות, ואפילו החלק המרכזי בו, אשר חשוב להיטיב עמו יותר מאשר עם כל גורם אחר בהובלה. חברות עם תודעת שירות גבוהה הן חברות שגם לבטח יועילו לך מבחינה מקצועית בשל החיבה למקצוע והניסיון שנרכש -  הוא הניסיון שמאפשר לחברה לבצע את משימותיה ללא דוחק תוך עמידה על סטנדרטי שירות מהמעלה הגבוהה ביותר.

חברה נקייה ויסודית

חברה נקייה ויסודית היא החברה שהייתם מעוניינים שתעביר לכם את הבית, המשרד וכל פרויקט אחר, בייחוד אם זה פרויקט המבוסס על נכס שכור. תחשבו שחברת אב הבית או בעל הבית – במקרה של נכס מגורים – יבקשו למצוא נכס נקי ככתוב בחוזה. אם הם ימצאו נכס מלוכלך? גם אם חברת ההובלות השאירה רק שיירים בודדים, החברה/האיש שהשכירו לכם את הנכס יראו בזה הפרה של החוזה: לא פחות, וכל זאת מבלי שהתכוונתם לכך – זה היה בגלל החברה. לכן, יש לוודא עם החברה שהיא תשאיר נקי את האתר המפונה.

אנו בחברת א א מובילים שמחים לעמוד לשירותכם בכל עת!

לקריאה נוספת:

מידע מקדים לפני בחירה

להוביל לדירה בצורה נכונה

המדריך להובלת דירת סטודנטים

המדריך להובלה למשרד

 

 

 
 
 טיפים לבחירת חברת הובלות