שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 

 

מידע מקדים לפני בחירה

חברת הובלות – כל מה שצריך לדעת

על מנת לבחור חברת הובלות מקצועית שמתאימה לפרויקט שלכם – כך תנהגו על מנת לבצע בחירה חכמה ומושלמת. חשוב לדעת בדיוק מה סדר הפעולות של בחירת חברת הובלות על מנת לוודא במאת האחוזים שלפניכם חברה שמתאימה לביצוע ההובלה שלכם, מבלי שתבזבזו זמן על חברות שלא מתאימות, וכפי שתוכלו ללמוד – לא כל חברת הובלות היא בהכרח זו שתתאים לכם.

חברות הובלות פועלות באזורי מגורים גיאוגרפיים ספציפיים

כך, למשל, אם ראיתם פוסט בפייסבוק בו רשום "חברה פלונית היא חברת הובלות מובילה" והכותב גר באילת בעוד שאתם נמצאים בתל אביב, כנראה שהחברה ממנה הוא היה מרוצה לא תוכל לתת לכם שירות, אלא אם כן יש לה סניף באזור המרכז. לכן, הדרך הטובה ביותר להגיע לחברת ההובלות היא לחפש בפורומים שמיועדים להובלות ולבצע FILTERINGעל פי אזור המגורים או האזור אליו תתבצע ההובלה. לעתים, ישנן חברות שכובות שהן "לכל חלקי הארץ" וגם אז – חשוב לוודא שהן מגיעות לישובים מבודדים, התיישבויות מעבר לקו הירוק, וכד' – דרישות שהן לא טאבו בכל חברה.

בחירת חברת הובלה מקצועית

חברות הובלות מתמחרות שירותים בהתאם לנגישות הדירה ומרחק ההובלה

אם אתם ושכן נוסף בבניין שלכם הזמנתם הובלה מאותה חברה, והוא גר בקומה נמוכה מכם, כנראה שתצטרכו לשלם יותר על השירות. חברת ההובלה מתמחרת גם את הפינוי וגם את ההובלה, ופינוי מקומה גבוהה מהווה פעולה קשה יותר מפינוי מהקומות הנמוכות, בייחוד אם אין מעלית בבניין, אולם גם אם היא ישנה, זו לא ערובה לכך שלא יהיה הפרש מחירים. בנוסף, אם השכן שלכם עובר מתל אביב לשרון, ואתם עוברים מתל אביב לחיפה, על המרחק הכפול תצטרכו גם כן לשלם יותר.

חברות הובלות נעזרות באמצעים טכנולוגיים לפינוי, העמסה וניקיון

חשוב לוודא הימצאות כל האמצעים הללו מכמה טעמים:

·        ביצוע פינוי יעיל.

·        ביצוע העמסה מהירה על המשאית.

·        ביצוע ניקיון באתר המפונה. חשוב בייחוד אם זה מעבר קבוע, ולא זמני

חשיבות הסעיף האחרון מקבלת משנה תוקף כאשר המעבר הוא קבוע. במעבר זמני, למשל לפני שיפוץ, גם מקום היעד שלכם וגם מקום המוצא – בבעלותכם או בחזקתכם ולכן אין כאן בעיה מהותית. לעומת זאת, במעבר קבוע שנובע ממכירת הנכס או העברתו לשוכר אחר במידה ואתם בשכירות – אתם נדרשים לתת דין וחשבון לבעלים או בעל-החזקה הבא אחריכם על מצב הניקיון ולכן כדאי שחברת ההובלות תשאיר נכס נקי.

 
 
בחירת חברת הובלות