שם:
טל':
אימייל:
הערות:
 

 

איך לשלב בין הילדים לאריזת הדירה

לארוז דירה זה סיפור מהסרטים, יש לקחת חופש מהעבודה, לחפש ארגזים ומוצרים נוספים ולארוז עד הלילה. לארוז דירה כשיש לכם ילדים זה כבר סרט אחר, בנוסף על הדברים הרגילים שיש לעשות, צריך תוך כדי גם לתפקד איתם כרגיל, לשמור על סדר יום מוקפד, להכין ארוחות, להעסיק אותם ולעזור להם בשיעורי הבית. ישנם הורים אשר מעדיפים בימי האריזה שילדיהם ילכו לביקור אצל סבא וסבתא או אצל חבר, וכמובן שיש הורים גם שמשאירים איתם את הילדים.

איך לשלב בין הילדים לאריזת הדירה

 

האם אפשרי לארוז כשהילדים נמצאים?

התשובה היא כמובן שכן. ובשביל זה יש להפנים שתקופת מעבר הדירה ובמיוחד ימי האריזה של הבית, הם אירועים חשובים ומרגשים בשביל הילדים. אפשר לתת לילדים לחפש בעצמם חברות הובלה בחיפה לדוגמה, תנו להם לחפש חברות בעיתונים השונים ובאתרי האינטרנט. כדי להעשיר את הילדים תוכלו להסביר להם מעט על חיפוש חכם בגוגל, למדו אותם למשל על מילות המפתח של החפוש. תנו להם לראות איך חיפוש "הובלות בחיפה" משתנה כאשר מוסיפים לו את המילה בזול.

פעילות נוספת שאפשר לתת לילדים, שגם חוסכת לכם התרוצצויות, היא לתת לילדים בגיל מתאים לחפש ארגזים חזקים וטובים. שילחו אותם למכולת הקרובה, או תנו להם למצוא ארגזים ליד פחי המיחזור.

בנוסף, אפשר לתת לילדים למצוא אטרקציה אחת בחיפה אליה ירצו ללכת אחרי שתעברו לעיר.

עוד פעילות היא קישוט הארגזים האישיים שלהם, תנו לכל אחד ארגז משלו אותו יקשט כראות עיניו עם טושים מדבקות וכל מה שבא ליד. למשל אפשר לכתוב את השם הפרטי בגדול ולקשט אותו, לצייר ציורים, לצייר את הדמות המצויירת האהובה, או לצייר ארמון נסיכות. 

את הארגזים אפשר לשמור אחר כך בחדר הילדים ולאפשר להם לשחק איתם או לעשות תערוכת יצירות. 

גם בעת פריקת הבית אפשר לתת לילדים להשתתף, תנו להם לסדר את המדף האישי, המגירה הפרטית והצעצועים, הם יכולים גם לסדר את מגירת הלבנים או לתלות את הבגדים על הקולבים.

לחיפוש חכם וקל של חברת הובלות היכנסו עכשיו לאתר GetMoving

 

 טיפים לבחירת חברת הובלות